hydrafacial-pro-in-Dublin-7-Smithfield-min.jpg
 

HLAVNÉ POUŽITIE

Hĺbkové vyčistenie pleti

Intenzívna hydratácia, regenerácia pokožky

Výživa pleti

Vylepšená štruktúra pleti a ochrana pred vonkajšími nepriaznivými vplyvmi

Spevnenie a zvýšenie elasticity pokožky

Vypnutie pokožky a pružnosť

Rozjasnenie a celkové omladenie pleti

Výrazný účinok u pleti poškodenej slnečným žiarení

ProFacial

ProFACIAL je inovatívna platforma so 4 profesionálnymi technológiami v jednom. Poskytuje prvú pomoc pre ženy i mužov, ktorí ešte nechcú podstúpiť invazívne ošetrenie. ProFacial zapája účinné  energie a proaktívne látky, ktoré ovplyvňujú stav pleti, a to bezbolestneneinvazívne a s takmer medicínskymi výsledkami. Je schopný uskutočniť prirodzenú premenu pleti.


 
 
mac-new-page-pro-facial-2.jpg

ProFacial je profesionálne a komplexné ošetrenie pleti a krku. Je rýchle, účinné, príjemné a prispôsobené každému typu a štruktúre pleti. Bezprostredné výsledky sú bez vedľajších účinkov a bez hojenia.

Toto ošetrenie pozostáva z týchto ošetrení:

Hydrafacial aqua peel - je hĺbkové čistenie pleti pomocu aktívnych cielených roztokov za použitia podtlaku. Zdravá pleť v troch krokoch:

1. AHA komplex odstráni nečistoty a jemnou exfoliáciou zbaví pleť odumretých buniek a zanechá pokožku vláčnu, hebkú a sviežu.

2. BHA komplex intenzívne zmäkčí a hĺbkovo vyčistí póry, odstráni sébum a má protizápalový účinok.

3. Kyselina hyalurónová a 53 ďalších aminokyselín preniknú rýchlo do hlbokých vrstiev pokožky, naštartujú bunkový metabolizmus, rozpustia nežiadúce pigmentácie, pleť vyživia, spevnia sa kolagénové a elastínové vlákna a vytvoria kryštalicky čistú pleť.


Multipolárna rádiofrekvencia -  bezpečným hĺbkovým prehriatím stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu a zlepšuje cirkuláciu krvi.


Ultrazvuk - pri tomto ošetrení sa aktivujú fibroblasty, ktoré zabezpečia zvýšenú elasticitu pokožky. Masáž ultrazvukom mikrovibráciami aktivuje bunky, a tým zabezpečuje lepšiu absorpciu výživných látok z krémov, z nanesenej masky či aplikovaného špeciálneho séra. Ultrazvuk zlepšuje pružnosť pokožky.


Iontový lifting - zabezpečí vypnutie a elasticitu a pružnosť pleti novou technológiou odpudivej dynamickej sily. Umožní nám vpraviť do nižších vrstiev pokožky výživné látky a vitamíny, ktoré spomaľujú stárnutie. Tieto môžu byť vpravené špeciálnymi sérami alebo maskami.


Vaše ošetrenie bude prebiehať cca 40-50 minút v 4 krokoch takto:

diagnostika, odlíčenie pleti

1. AHA aqua peel

2. BHA aqua peel

3. kyselina hyalurónová, EGF

4. voľba 2 ošetrení /multipolárna rádiofrekvencia, iontovy lifting alebo ultrazvuk/ - aplikácia špeciálneho séra a masky.

Cena 99 €

Ošetrenie odporúčame absolvovať pre rýchlejší a dlhodobý účinok 5-6 krát v týždňových intervaloch. Udržiavacie ošetrenie 1x mesačne.

Kontraindikácie:

Tehotenstvo

Kardiovaskulárne ochorenie, rakovina, diabetes

Aplikovaný botulotoxín alebo iné výplne kratšie ako pred 20 dňami

Implantovaný kardiostimulátor alebo iný elektrický stimulátor